Bazénové filtrační stanice
pro rodinné bazény

 

Máte před svým domem komfortní bazén? A přesto si svého komfortu nemůžete užívat? Platíte nemalé částky za drahé a málo učinné papírové náplně do bázénových filtrů?

Máme pro Vás snadnou pomoc. Naše firma nabízí velký výběr bazénových filtračních stanic s pískovou náplní pro různé velikosti bazénů. Hlavní výhodou pískové náplně oproti papírové je její skutečně dlouhá životnost a příznivá cena.

Tyto bazénové filtrační stanice jsou v různém materiálovém provedení plast, nerez apod. vždy v bloku s čerpadlem. Jejich náplní je písek. Ovládají se jednoduše šesticestným ventilem.

Dodáváme je pro tyto objemy vody v bazénu:

6 - 40 m3

40 - 62 m3

64 - 72 m3

72 - 120 m3

120 - 172 m3

s různým hodinovým výkonem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhody pískového filtru:

þ      nízká cena náplně

þ      náplň vydrží se stejnou účinností 10 až 15 let

þ      malá spotřeba chemikálií - nízké provozní náklady

þ      jednoduchá obsluha

þ      vysoká účinnost

þ      pískovou náplň musíte za určitý čas tzv. vyprat, aby se nesnížila účinnost filtru. Praní provádíme vodou pomocí plastového ventilu. Z náplní není potřeba dále manipulovat. Práce je čistá. Spotřeba vody nízká

þ      naše firma filtr odborně namontuje, předvede jeho obsluhu a přebírá záruku po dobu 3 let za samotný filtr a po dobu 2 roky za čerpadlo.

Nevýhody:

ý      první investice je vyšší, ale brzy se vrací v podobě nižších  provozních nákladů.

 

Vaše další dotazy rádi odpoví pracovníci naší firmy na níže uvedených telefonech, nebo přímo osobně v sídle společnosti.